Купити поліетиленову плівку в компанії «Пласт»

На вітчизняному ринку представлена найрізноманітніша пакувальна продукція, яка знайшла своє застосування в побутовому, промисловому і комерційному секторі. На нашому виробництві ви зможете замовити виготовлення поліетиленової плівки за індивідуальними параметрами в будь-якому обсязі і за найоптимальнішою ціною.

Пропонуючи купити плівку поліетиленову, ми гарантуємо її міцність, оптимальні експлуатаційні характеристики і доступність.

Поліетиленова плівка від виробника

поліетиленова плівка

Компанія «Пласт» пропонує купити поліетиленову плівку, що володіє наступними експлуатаційними характеристиками:

стійкість до механічних пошкоджень, вологи, бруду, різких перепадів температур;

підвищена міцність;

довговічність.

В процесі виробництва поліетиленової плівки використовується високоміцні пластикові матеріали різного тиску. Під запит клієнтів ми застосовуємо спеціальні композиції, щоб на виході вийшов універсальний продукт, який можна використовувати для упаковки вантажів різного типу, їх фасування, зберігання і навіть транспортування.

Головною особливістю виробництва такої плівки є використання декількох видів сировини. Компанія «Пласт» за бажанням замовників може задіяти первинні і вторинні матеріали, ретельно підбираючи їх процентне співвідношення. Від цього залежить ступінь прозорості готового виробу, яка може варіюватися від темного кольору до «кришталево» чистого. Відповідно до цього змінюється і підсумкова вартість плівки.

Причини купити поліетиленову плівку на виробництві «Пласт»

Пропонуємо своїм клієнтам купити плівку поліетиленову, що відповідає всім існуючим нормам і вимогам. Ми гарантуємо високу якість кожного виробу, його підвищену щільність і довговічність.

замовити поліетиленову плівку 

Компанія «Пласт» ось вже багато років співпрацює з комерційними організаціями і підприємствами промисловості. Ми поставляємо на ринок якісну продукцію і пропонуємо своїм клієнтам наступні переваги:

широкий асортимент продукції і супутніх виробничих послуг;

можливість виробництва продукції за індивідуальними параметрами;

використання перевіреної сировини і високотехнологічного устаткування;

дотримання стандартів якості відповідно до технічного завдання замовників;

виконання замовлення в обумовлені терміни;

ціни виробника;

консультації та допомогу досвідчених фахівців.

При бажанні ви можете не тільки купити поліетиленову плівку, а й різноманітну пакетну продукцію, а також замовити нанесення на упаковку фірмової символіки. Це дозволить знизити витрати на рекламу, але при цьому залучити нових покупців і підвищити лояльність постійних клієнтів.

Компанія «Пласт» прагне враховувати бажання і фінансові можливості всіх клієнтів, тому використовує різноманітні рецептури і пропонує купити плівку поліетиленову під замовлення з доставкою в будь-який регіон України. Це дозволяє вам самостійно визначитися з необхідними характеристиками вироби та отримати упаковку, відповідну поставленим цілям. Щоб купити поліетиленову плівку, крім обсягу замовлення, вам необхідно вказати наступні дані:

форма упаковки (полотно, рукав, напіврукав);

Колірна схема (доступно безліч відтінків).

При бажанні ви можете купити плівку поліетиленову мікс з нанесеним на неї логотипом або іншим зображенням. Фірмова символіка дозволить перетворити упаковку в ефективну рекламу, привернути увагу споживачів і підвищити їх лояльність, збільшити обсяги продажів.

Додаткову інформацію ви можете отримати за контактними телефонами: проконсультуємо з усіх питань, зазначимо за термінами виготовлення замовлення і розрахуємо їх підсумкову вартість. Більш того, ми допоможемо вам визначитися з вибором відповідних характеристик і отримати потрібну вам упаковку.