Які бувають пакети для шин і коліс

пакети для  коліс Зі зміною кожного нового автомобільного сезону для практично будь-якого автовласника стає актуальною проблема не тільки зміни «гуми», а й максимально якісного зберігання знятих коліс. Саме для цього і передбачені спеціальні мішки, а також поліетиленові пакети. При цьому багатьох також цікавить, яких розмірів бувають пакети для шин і коліс. Адже моделей автомобілів сьогодні досить багато - і кожному їх власнику хочеться забезпечити собі одночасно і недорогий, і практичний спосіб зберігання.

Розміри пакетів для коліс

В цілому, сьогодні випускаються пакети для коліс самих різних розмірів. Залежно від тих типорозмірів коліс, які є у автовласника, можна підібрати пакет саме того розміру, який йому потрібен. Стандартні розміри пакетів орієнтовані під автомобільні колеса розмірів R14- R22.

Всі інші розміри можуть відрізнятися від наведених як в сторону зменшення, так і збільшення. Вони вважаються нестандартними. Завжди є можливість або виготовлення пакетів на замовлення, або їх закупівлі за індивідуальними вимогами.

Переваги пакетів для коліс для споживачів

Такий вид упаковки для коліс автомобіля, як пакети (мішки), має численні переваги. Перш за все, це чудова їх практичність у поєднанні з ціновою доступністю. Адже саме пакети допоможуть надійно захистити дорогоцінну автомобільну гуму і від різнорідних забруднень, і від попадання вологи і навіть агресивних хімічних речовин.

пакети для шин В пакетах можна зберігати колеса навіть на балконі або в квартирі. Адже гума буде надійно захищена від прямих сонячних променів, а пакети, в свою чергу, не пропускають неприємного запаху гуми назовні.

Переносити колеса в пакетах дуже зручно завдяки наявності спеціальних ручок. Можна навіть транспортувати їх усередині салону автомобіля, не боячись забруднити оббивку. Якщо ж раптом пакет пошкодився або забруднився, то немає потреби витрачати сили на його очищення. Достатньо буде лише купити новий, а старий віддати на утилізацію.

Якщо підсумувати все сказане вище, то можна сміливо стверджувати, що в переважній більшості випадків промисловість сьогодні здатна задовольнити потреби автомобілістів в недорогих і якісних пакетах для коліс самих різних розмірів. Виняток, мабуть, може скласти спецтехніка. Але і для неї виробники можуть запропонувати свої варіанти упаковки - нехай і не настільки доступні, як традиційні пакети.

Виробництво пакетів для шин і коліс

Український виробник пакувальної продукції, фірма «Пласт» пропонує оптовим покупцям замовляти у нас поліетиленові мішки та пакети для коліс різного розміру. У нас є можливість випуску як звичайної, так і фірмової упаковки (з нанесенням флексодруку логотипу). Вся продукція виготовляється за попереднім замовленням.

Завдяки сучасній техніці та дотриманню технологічного режиму, ми випускаємо якісну та дешеву продукцію. Забезпечимо вас достатньою кількістю цих пакувальних виробів. Для замовлення зателефонуйте або напишіть нам.