Виробництво поліетиленових пакетів

виробництво пакетів Сьогодні поліетиленові пакети - найрізноманітніші, з малюнком і без - отримали широке застосування. Мабуть, немає такої галузі народного господарства, де б можна було обійтися без цієї корисної продукції. Поліетиленовий пакет є практично універсальним пакувальним засобом, його повсюдно використовують для перенесення і зберігання самих різних споживчих товарів - від всіляких продуктових наборів до різних за розміром і складом предметів промислового виробництва.

За своїм призначенням поліетиленові пакети можна розділити на кілька категорій:

фасувальні, пакети;

"майки" з характерною будовою ручок;

пакети з прорізними ручками, що виготовляються з поліетилену низького, високого, а також змішаного тиску;

сміттєві мішки, в тому числі, з ручками і затягує стрічками;

фірмові пакети з надрукованим логотипом конкретного підприємства.

Крім того, всі поліетиленові пакети розрізняються за розмірами, обсягом і вантажопідйомності. Існують стандартні позиції пакетів, а так само можливе виготовлення ексклюзивних поліетиленових пакетів виключно "під замовлення", з урахуванням індивідуальних побажань конкретного клієнта.
Сучасні виробники поліетиленових пакетів виготовляють свою продукцію на спеціальному обладнанні з застосуванням новітніх технологій. Слід зазначити, що підприємства, які дорожать своєю репутацією, випускають поліетиленові пакети, постійно контролюючи якість, в суворій відповідності до замовлення.

виробництво поліетиленових пакетів Виробництво поліетиленових пакетів з фірмовою інформацією замовника здійснюється на базі наданого клієнтом макета зображення, шляхом нанесення останнього на одну або обидві сторони поліетиленового пакета методом флексографії. Власне, процес флексографії вважається проміжною виробничої стадією - між видувки поліетиленової плівки і вирубкою з неї пакета.

Сьогодні виробництво поліетиленових пакетів здійснюється в умовах промислового виробничого цеху - на сучасному обладнанні з застосуванням новітніх технологій. І, безпосередньо в процесі виробництва, такі пакети проходять дві основні стадії - видування тонкої міцної поліетиленової плівки і безпосередньо вирубка з отриманого матеріалу пакетів. Якщо мова йде про фірмові пакети із зображенням, то додається ще одна - проміжна - стадія: флексодрук.

Таким чином, виробники поліетиленових пакетів є виробниками поліетиленової плівки. Видув такої плівки здійснюється за допомогою екструдера - спеціального оригінального агрегату з круглим перетином, через який, під високим тиском і при строго встановленої температурі, повітряним шляхом видувається тонка поліетиленова плівка. Видув відбувається з гранульованого безбарвного полімерної сировини. При необхідності у фарбуванні готової продукції, на виробництві використовуються спеціальні полімерні кольору - суперконцентрати.

Як правило, на підприємствах немає жорсткої спеціалізації, при якій одне випускає виключно "майки", друге - гладкі пакети з вирубними ручками, а третє - сміттєві мішки. Компанії, які здійснюють, виробляють максимально повний асортимент своєї продукції, максимально задовольняючи попит в своєму сегменті ринку. До числа цих компаній належить і виробнича фірма “Пласт”.