Виробництво поліетиленових пакетів

виробництво поліетиленових пакетів Виготовлення поліетиленових пакетів здійснюється на спеціальному сучасному обладнанні, складовою частиною якого є автоматизовані екструдери. Роботу цих машин контролюють кваліфіковані фахівці, що мають спеціальну підготовку. Отримане за допомогою екструдера полотно намотується в рулони. На даному етапі задається ширина, товщина плівки та її колір. Якість поліетиленової плівки залежить від якості використовуваної сировини (гранульованого поліетилену) і дотримання технології екструзії.

За допомогою спеціального сталевого стрижня сировину транспортують через трубу машини. Під впливом високих температур воно плавиться. Формування плівки здійснюють екструзійні головки, які для компенсації відхилень в товщині продукції приводяться в обертальний рух. Після охолодження отримане полотно змотують в рулони.

Для виробництва кольорової плівки використовують спеціальні барвники. Якість вихідної сировини і дотримання принципів процесу екструзії визначають міцність пакетів і рівномірний розподіл відтінків по поверхні.

поліетиленові пакети Флексографічні машини - ще один тип обладнання, без якого неможливо уявити виробництво пакетів. Флексомашини наносять на поверхню плівки оригінальні друковані зображення. . Оператор устаткування задає певну періодичність, з якою флексоформи залишатимуть відбитки на плівці. Саме вони перетворюють стандартну упаковку в оригінальний рекламний носій, прикрашений логотипом або іншою фірмовою символікою. Вважається, що пакети з логотипом - це один з найбільш вигідних і ефективних інструментів просування брендів.

Після цього рулони надходять в пакеторобні машини. З їх допомогою здійснюють вирубку, зварювання швів, приклеювання ручок, формування пачок пакетів і т. д. Для завершального етапу роботи використовуються пакеторобні машини, що володіють зварювально-різальними функціями. За допомогою такого обладнання вироби набувають кінцеву форму. Поліетилен може бути зварений збоку або на дні пакету. Для виготовлення ручок, як правило, використовують вирубку і приклеювання.

Для кожної конструкції модифікації пакета ( «майки», фасувальною і т. д.) вибирається відповідну пакеторобна техніка, яка вся є у нас у наявності.

Вибираючи виробництво поліетиленових пакетів зверніть увагу на вітчизняного виробника «Пласт»: замовляючи у нас пакувальну продукцію, ви будете задоволені якістю продукції та рівнем цін. Замовити пакети можна за телефонам або через електронну пошту.