Виготовлення пакетів з логотипом замовника

Компанія «Пласт» виготовляє пакети з логотипом або друком будь-якої іншої інформації замовника різного розміру, кольору і об'єму. Наші умови для замовників дуже привабливі, тому українські компанії цінують співпрацю з нашим виробництвом.

Призначення пакетів з логотипом

пакети з логотипом Без пакетів з логотипом замовника не обходиться жодна промо-акція. Яскраво оформлену упаковку вручають разом з сувеніром, буклетом, листівками або каталогом продукції. Також замовляють поліетиленові пакети з логотипом магазини брендового одягу, взуття та косметики, бутики, супермаркети, аптеки і багато інших компаній. Даний вид упаковки підкреслює статус компанії і служить довговічним рекламним засобом.

При цьому важливо правильно вибрати тип матеріалу і стиль декоративного оформлення. Сувенірні крамниці, аптеки і відділи косметики частіше замовляють невеликі вироби з м'якого поліетилену – пакети банан, продуктові магазини – щільні пакети-майки з логотипом або впізнаваним малюнком.

Виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом

Поліетилен - гнучкий, пружний, зносостійкий матеріал, добре підходить під нанесення картинки і текстових написів. Важливо, щоб підприємство, у якого замовляють поліетиленові пакети з логотипом фірми, використовувало високоякісні фарбувальні склади. Хороша фарба не обсипається, не розтріскується, не стирається, не залишає слідів на одязі, тому упаковка завжди виглядає акуратно і красиво. Ми використовуємо тільки якісну сировину і даємо гарантію якості на нашу продукцію.

Наша компанія виготовляє пакети-майка з логотипом на замовлення і пакети банан різних розмірів і щільності. Продукція випускається на сучасному автоматизованому обладнанні.

Ми надаємо можливість замовити поліетиленові пакети з логотипом фірми оптом, тиражем від 10 тис. Штук. Клієнти можуть вибирати кольору, пропонувати малюнки, тексти, інші зображення, принти, призначені для нанесення на матеріал. Ціна розраховується в індивідуальному порядку, з урахуванням обсягу і складності завдання.

Як замовити виготовлення пакетів з логотипом

замовити пакети з логотипом Компанія «Пласт» випускає і поставляє оптом поліетиленові пакети з логотипом замовника та іншими зображеннями, гарантуючи бездоганне виконання кожного замовлення. При оформленні замовлення ми враховує вимоги клієнта за:

розміром;

щільністю матеріалу (тонкі, середні, високої щільності);

формі (пакет-майка, або пакети банан);

стилю оформлення (корпоративні або довільні кольори);

кількості виробів в партії.

Ми враховуємо всі ці побажання, після чого складаємо макет і відправляємо його замовнику на узгодження. У разі відсутності претензій вноситься попередня оплата за замовлення поліетиленових пакетів з логотипом фірми в необхідному обсязі. Якщо буде потрібно доопрацювання, ми у стислий час подаємо скоригований зразок.

Надішліть заявку на нашу електронну пошту, і наш менеджер вийде на зв'язок для узгодження ключових моментів замовлення. Якщо потрібна додаткова інформація, зателефонуйте за нашими контактними телефонами, що вказані на сайті.