Поліетиленові пакети майка

Для упаковки товарів в магазинах, на ринках, в супермаркетах оптимально підходять поліетиленові пакети майка. Найчастіше в них кладуть продукти харчування, але іноді упаковують і одяг, побутову хімію та інші товари.

Замовити пакети майка ви можете на нашому спеціалізованому виробництві «Пласт» після чого їх доставлять практично в будь-яке місто країни. Чим більше оптові закупівлі пакетів, тим нижче їх вартість.

Поліетиленові пакети майка від виробника «Пласт»

пакети майка Собівартість виготовлення пакетів майка на нашому виробництві дуже низька. До того ж наші пакети відрізняються міцністю і довговічністю. Після того як в пакетах будуть принесені покупки, їх зовсім не обов'язково викидати - можна використовувати багаторазово. Таким чином, ці поліетиленові кульки отримують друге життя.

Щоб пакети майка могли витримувати велику вагу, вони виконуються з двома суцільними ручками. Завдяки складочкам, які розправляються з боків, кульки можуть збільшуватися в розмірах. Підвищений попит на пакети майка від компанії «Пласт» пояснюється їх низькою ціною. Навіть якщо на пакети буде нанесений логотип компанії, вони все одно будуть коштувати недорого.

Крім того, що в пакети-майки зручно упаковувати і переносити, вони ще можуть служити методом реклами - недорогим, але досить ефективним. Пакети майка з логотипом – це ефективний і ненав'язливий спосіб реклами. Замовники надають нам дизайн свого логотипу або інше рекламне зображення, яке згодом на своєму устаткуванні ми наносимо безпосередньо на пакети.

Принти для друку, розроблені грамотним дизайнером, дозволять поширити інформацію про організацію або фірмі серед широких мас потенційних споживачів. Дані про підприємство будуть у людей постійно на очах і вони мимоволі запам'ятають їх. Так ненав'язливо в підсвідомості покупців формується позитивний образ про ту чи іншу компанію, яку вони регулярно бачать перед очима.

Особливості виготовлення поліетиленових пакетів майка на виробництві «Пласт»:

вся сировина сертифікована;

зазвичай використовується поліетилен низького тиску – найбільш міцний матеріал;

логотип наноситься за допомогою флексодруку.

Замовити поліетиленові пакети майка в Україні

замовити пакети майка Україна

На ціну виготовлення пакетів майка за індивідуальним замовленням може вплинути тираж, розмір пакетів і їх форма, кількість використовуваних фарб для друку.

Сьогодні клієнти компанії «Пласт» можуть купити пакети майка потрібного розміру, за індивідуальними параметрами, з нанесенням яскравого логотипу або слогана. Фірмова символіка на упаковці дозволяє використовувати її в якості рекламного інструменту і:

залучати потенційних клієнтів;

формувати позитивне враження про товар;

робити більш впізнаваними бренди;

збільшувати обсяги продажів і т.д.

Компанія «Пласт» на власному виробництві використовує високоякісну сировину і сучасне обладнання. Тому ви можете бути впевнені в міцності, надійності та довговічності виготовлених у нас пакетів майка, а також швидкому виконанні замовлення і його оперативній доставці в обумовлені з вами терміни.

Наше сучасне виробництво пакетів дозволяє виготовити значні обсяги продукції в стислі терміни. Оснащеність підприємства передбачає можливість нанесення логотипу на пакети при їх виготовленні на швидкісному автоматизованому обладнанні. Співпрацюючи з нами, ви зможете замовити брендовані пакети, і заощадити істотну суму.

Фахівці нашої компанії готові надати вам необхідні консультації відносно вибору підходящої продукції. Вони оперативно зроблять необхідні прорахунки. Щоб купити пакети майка під певні потреби вашого бізнесу, зв’яжіться з нами ☎️ 067-734-83-96, і ми вам неодмінно допоможемо.