Поліетиленові чохли для одягу

 При складуванні і реалізації одягу важливо зберегти її цілісність, а також привабливий товарний вигляд. З цією метою застосовують пакувальні матеріали. Чохли для одягу призначені для дбайливого зберігання речей в шафі, а також зручною їх перевезення. Чохли та пакети створюють індивідуальний простір для виробів різних кольорів, фактур і матеріалів, допомагають продовжити термін їх служби і надовго зберегти привабливий зовнішній вигляд.

Коли застосовуються поліетиленові чохли

поліетиленові чохли для одягу Вони призначені для захисту верхнього одягу (куртки, пальто), костюмів, суконь та сорочок від ультрафіолету, пилу, вологи і забруднень. Чи не підходять для виробів з натурального і штучного хутра (потрібні непрозорі тканинні чохли).

Багато хто вважає, що стінки шафи являють собою відмінний захист від несприятливих зовнішніх впливів. Це не так. Дерево, пластик і ДСП представляють для речей загрозу. Матеріали виділяють мікрочастинки, що призводять до пожовтіння і порушення структури тканини. Згодом це стає помітним на білосніжних сорочках, особливо в місцях близького зіткнення з внутрішніми стінками шафи.

Прозорі поліетиленові пакети мають щільну фактуру і високий опір на розрив. Підходять для зберігання верхнього одягу, в тому числі зі шкіри та замші.

Чохли мають отвір під тремпель (плечики).

Поліетиленові пакети підходять для використання в хімчистках.

Чохли для одягу - це вироби, в яких можна зберігати і транспортувати предмети гардероба. Наша продукція виготовляється з поліетилену низького тиску (ПНТ), прозорого кольору. Нашою продукцією користуються не тільки вдома, але і в пральнях, хімчистках. Якісні вироби з поліетилену захищають одяг від пилу, бруду, комах, плісняви, води, неприємного запаху. Вони є незамінним засобом для зберігання сезонного одягу.

Де замовити упаковку для одягу

поліетиленові чохли купити Купити поліетиленові чохли оптом Ви можете в компанії «Пласт». Адже тільки у нас найнижчі ціни на таку пакувальну продукцію.

Також наша компанія пропонує послуги з нанесення друку на пакет у вигляді фірмового логотипу, торгового знаку, інформації про дистриб'ютора або виробника речей. Так само Ви можете віддати перевагу прозорим поліетиленовим мішкам.

Купуючи мішки для упаковки одягу, ви забезпечуєте:
• ефективний захист від зовнішніх впливів;
• попереджуєте освіту на текстильному виробі катишків, «стрілок», затягувань і т.д .;
• збільшуєте термін зберігання і експлуатації речей.

Слід зазначити характеристики пакетів для одягу від виробника «Пласт». Перш за все, це:

• висока міцність матеріалу;
• можливість багаторазового використання;
• ізоляція від вологи, пилу, бруду, а також сторонніх запахів;
• стійкість до розкладання під дією хімічних речовин, УФ-випромінювання;
• пакети для одягу не піддаються гнильним процесам;
• безпеку для здоров'я людини;
• помірна вартість.

Також звертаємо вашу увагу на можливість нанесення логотипу. Замовте дану послугу, і ви отримаєте не тільки практичний за своїми властивостями пакувальний матеріал, а й ефективний засіб просування вашого бізнесу.

Якщо ви хочете купити пакети для одягу оптом, ми надамо вам товар високої якості за демократичною ціною і в найкоротші терміни.