Поліетиленові пакети з логотипом від компанії Пласт

 Потреба в пакувальних виробах з поліетилену в даний час досить велика. Особливо це характерно для фірмової продукції, на яку наноситься друк.
Компанія Пласт випускає різні моделі продукції з печаткою логотипу. Це одне з найбільш пріоритетних напрямків діяльності нашої виробничої фірми.

пакети з логотипом

Чому обирають пакети з логотипом

 Статистика показує, що фірмові пакети впливають на зростання продажів. В середньому до 80% покупців вважають за краще фірмові магазини і майже 96% згодні, що надання пакета при покупці не тільки необхідно, але є частиною послуги.

Поліетиленові пакет - як маркетингове рішення - є простим і ефективним способом донесення інформації. Витрати на пакети з логотипом не сильно відрізняються від серійних пакетів, куплених на ринку. Фірмовий пакет з логотипом - мобільна реклама, яка в середньому «попадається на очі» сотні разів. Це означає, що поліетиленові пакети з логотипом здатні залучити стільки ж нових клієнтів.

Маркетологи вважають друк логотипу на пакетах одним з інструментів маркетингу. Таким чином, завдяки друку на пакетах щодня всі ваші клієнти будуть додатково поширювати рекламу та інформацію про вас.

Пакет з логотипом є доповненням в просуванні торгової марки. За рахунок нанесення флексодруку на пакетах ви отримуєте адресну, точкову рекламу. Візитку, яка передається з рук в руки.

Чому пакети замовляють на нашому виробництві

У компанії Пласт для випуску пакетів з логотипом використовуються поліетиленові гранули у первинній формі, тому тривалість служби нашої продукції більше, ніж у конкурентів і не обмежується одним походом в магазин. Один раз, замовивши пакети оптом, ви забезпечуєте рекламу своєї компанії на тривалий термін і для широкої аудиторії потенційних споживачів.

 Ваші клієнти завжди з вдячністю будуть здійснювати нові покупки в барвистих пакетах, оформлених у фірмові кольори.

Виробництво поліетиленових пакетів з логотипом включає в себе кілька етапів:

- твердження унікального дизайну для друку на пакеті;

- створення і підписання технологічної карти замовлення, в якій узгоджуються всі необхідні параметри майбутньої продукції: тип пакетів "майка" або "банан", габарити продукції, товщина плівки, кількість кольорів для друку, терміни виробництва та поставки продукції;

- замовлення необхідних кліше для флексодруку;

- випуск поліетиленової плівки (екструзія);

- нанесення зображення на рулонах з плівкою згідно затвердженому макету;

- порізка пакетів і виготовлення ручок;

- доставка готової продукції в обумовлений термін по всій території України.

На нашому виробництві для виготовлення фірмових пакетів ми використовує флексодрук - рекомендується для тиражів від 10 000шт. Завдяки цьому ми забезпечуємо невисоку ціну пакетів при відмінному кількості.

Замовити пакети з логотипом на виробництві Пласт - це прояв статусу фірми, спосіб виділитися серед конкурентів.