Пакети з логотипом

 Поліетиленові пакети протягом багатьох років вважають міцною і якісною упаковкою. Разом з тим, вони ще й виконують функцію носіїв різної рекламної інформації. Надрукований на пакеті логотип вашої організації з метою реклами, здатний істотно підвищити популярність вироблених компанією товарів або послуг, що надаються.

Компанія «Пласт», займається виробництвом пакетів з нанесенням логотипів з високоякісної первинної сировини низького або високого тиску. Зображення наноситься на будь-який тип і розмір пакета.

Як виготовляються пакети з логотипом

Пакети з поліетилену високого тиску - найкращий варіант для нанесення друку, вони мають гладку поверхню, на яку дуже добре лягає малюнок.
Для виготовлення фірмової продукції ми використовуємо метод флексодруку, який є повністю автоматизованим процесом з нанесення логотипу на пакет. Зображення переноситься на плівку за допомогою флексоформи (спеціального кліше).

пакети з логотипом

 Сучасне обладнання дозволяє наносити зображення абсолютно будь-якої складності і розмірів. Кожному клієнту нашої компанії ми готові надати послуги з розробки ескізу зображення. Всі замовлення виконуються з високою якістю, яка ретельно контролюється на всіх етапах виробництва. Завдяки тому, що технологія флексодруку забезпечує високу швидкість нанесення зображень, замовлення виконується в максимально короткі терміни, незалежно від заявленого тиражу.

При нанесенні зображень методом флексодруку застосовуються різноманітні фотополімерні кліше і спеціальні фарби для флексографічного друку.

Даний метод має багато переваг:

процес вирізняється простотою і виконується повністю в автоматичному режимі, без участі людини;

невисока вартість підготовчих робіт;

висока продуктивність, за короткий час можна віддрукувати велику кількість продукції;

при нанесенні зображень на пакети за допомогою флексодруку, практично повністю відсутні відходи.

Кожен замовник, який звернувся в нашу компанію, гарантовано отримує високоякісний продукт за прийнятними цінами. Флексодрук на пакетах і плівці додає пакувальних матеріалів красивий презентабельний вигляд, а нанесена інформація про компанію дозволяє підвищити її впізнаваність і конкурентоспроможність.

Ціни на пакети з логотипом

ціна пакети з логотипом

 Перш за все варто відзначити, що сьогодні на ринку дуже багато посередників, які завищують ціну в своїх інтересах. Ми виробниками і саме тому можемо запропонувати найкращі ціни і умови.

Ціна пакету з логотипом залежить від наступних факторів: ширина і висота пакета; його товщина; кількість кольорів; тираж партії.

При флексодруку окремо оплачується флексоформ. Наші переваги:

При виробництві пакетів з поліетилену ми використовуємо якісну сировину, застосування здешевлюють матеріалів виключено.

Ми готові виготовити в максимально короткі терміни пакети з логотипом будь-яких типів і розмірів, як стандартні, так і за індивідуальним проектом замовника. У нас ви можете пакети в асортименті.

Компанія виробляє фірмові пакети з логотипом в будь-якому, необхідному для клієнта кількості.

Вартість нашої продукції, при відмінній якості, має демократичні ціни, тому що ми виробниками.

Ми здійснюємо доставку в регіони.

Наші фахівці готові надати допомогу в розробці проекту, враховуючи всі вимоги та побажання замовника.