Пакети майка з логотипом за низькою ціною

 Пакети «майка» представляють собою поліетиленові вироби, що мають вирубку для ручки. За своєю конструкцією вони досить сильно нагадують бавовняну майку. Вироби даного типу знайшли широке поширення в абсолютно будь-яких магазинах і фірмових точках продажів.

пакети майка з логотипом

Пакети майка ПНТ дуже часто можна зустріти в магазинах і на торгових ринках. Використовуючи даний пакувальний матеріал, є оптимальна можливість здійснювати фасування фруктів, овочів, кондитерських виробів і напіврідких товарів. Їх застосування дозволяє гарантувати безпеку товарів до моменту вживання.

Загальні характеристики пакетів майка

 Залежно від товщини матеріалу (вимірюється в мікронах), пакет може витримати масу від 2 до 50 кг. Саме з цієї причини ці вироби знайшло поширення в мережевих магазинах і на ринках. Пакети стали альтернативною заміною сіток і сумкам, які раніше використовувались на ринках.

При необхідності на пакетах може бути розміщена реклама компанії, наприклад, логотип супермаркету, що є бюджетним і при цьому ефективним рішенням для просування бізнесу. На упаковці також зазвичай розміщується загальна інформація, наприклад, адреса компанії, її телефон, основний асортимент і так далі.

Придбати пакети майка з нанесеним на них логотипом можна як оптом, так і в роздріб в компанії «Пласт». Наш виробничий комплекс випускає цю продукцію як у типовому виконанні, так і за індивідуальними параметрами клієнтів, включаючи фірмовий друк логотипу.

Замовити пакети типу «майка» з логотипом за низькою ціною

замовити пакети майка

 При необхідності купити пакети типу «майка» з логотипом рекомендується віддавати перевагу на користь перевірених компаній-виробників. В даному випадку, перед виробництвом пакувальних виробів можна попередньо узгодити розмір партії, зовнішній вигляд, наявність логотипу, контактної інформації компанії і так далі. Подібні вироби будуть актуальним рішенням при веденні торгової діяльності. Тому, клієнтами нашої компанії є як роздрібні продавці, так і великі мережі магазинів.

Купити пакети майка у нас дуже вигідно оптом за цінами від виробника. Нами може бути виконане замовлення будь-якого обсягу, відповідно до вимог, що пред'являються (наявність логотипу, контактної інформації, інших параметрів, що цікавлять клієнта).

За весь період роботи, нам вдалося стати лідером в даній галузі. Продукція, що випускається нами, використовується на території всієї країни. Необхідно відзначити, що ми прагнемо вести свою діяльність максимально чесно. Тому, вперше звернувшись до нас, найчастіше клієнти укладають контракт на довгострокову співпрацю. Ми здійснюємо випуск пакетів типу «майка», які в повній мірі відповідають вимогам, що пред'являються клієнтом. Для отримання більш докладної інформації про продукцію, а також оформлення замовлення, рекомендуємо зв'язатися з представником нашої компанії по телефону або електронній пошті, зазначену в розділі контактів на сайті.