Пакети на замовлення

пакети на замовленняЩо приходить на згадку, коли необхідно використати пакування, котре здатне протягом довгого часу захистити продукцію від впливу зовнішньої середи чи випадкового механічного пошкодження. Однозначно – це поліетилен. Поліетиленові пакети на замовлення здатні довгий час захищати будь яку продукцію. Багато речей, в тому числі харчові продукти, можуть без шкоди для себе знаходитись в поліетилені та довше зберігати свої корисні речовини.

Компанія «Пласт» займається виготовленням поліетиленових пакетів вже багато років. Ми впевнені в тому, що поліетиленові пакети на замовлення з вашим логотипом є недорогим і дуже вигідним видом рекламної продукції, а це може вигідно підтримувати імідж кожної компанії.

Переваги використання поліетиленових пакетів на замовлення

Спеціалісти компанії “Пласт” наводять такі переваги поліетиленових пакетів нашого виробництва:

• компанія використовує цілком екологічний і гігієнічний матеріал;
• пакет є ефективним захистом від впливу негативних факторів зовнішнього середовища;
• наша продукція має естетичний вигляд;
• при використанні пакету можливо візуально контролювати товар, завдяки прозорості деякої продукції (наприклад, пакети майки чи фасовочні пакети);
• кожен пакет зручно використовувати для транспортування продукції.

 

пакет майка на замовлення

Наша компанія впевнена в тому, що поліетиленові пакети, чи це фірмова, чи рекламна поліетиленова продукція з логотипом на замовлення, є обов'язковою атрибутикою сьогодення в торгівлі.
На сьогодні клієнти компанії «Пласт» все частіше замовляють пакети «майка» та «банан».

Пакет «Майка»

Цю назву пакети отримали за характерні ручки, що нагадують майку. Але саме ці ручки здатні забезпечити певну міцність цього пакета. Додаткові бічні складки роблять пакети майки на замовлення ще більш місткими. Виробничий процес не потребує багато часу, це найбільш дешевий матеріал для пакування. Тому, це оптимальний варіант для продуктових супермаркетів, та точок роздрібної торгівлі. Для збільшення клієнтської бази та просто прикрашення пакету можливо нанесення логотипу компанії чи просто барвистого малюнку.

Пакет «Банан»

Представляє собою презентабельний та естетичний вид пакету на замовлення. Немає більш значного прояву увагу від компанії, ніж подарунок своєї продукції у пакеті банан з власним логотипом. Не дивно, що подобний пакет можуть використовувати потім ще багато часу, навіть через декілька тижнів банан не втратить власних експлуатаційних якостей. Для поліпшення характеристик, наша компанія перед початком виробничого процесу може додати зміцнення прорізаних ручок та донні вкладки.

пакет банан на замовлення

Окремі моменти для заказу пакетів

Перед тим, як розпочати виготовлення пакетів на замовлення, необхідно відповісти на декілька питань, які можуть значно вплинути на час виготовлення та кінцеву вартість замовлення:

• яка саме буде кількість пакетів у тиражу;
• необхідний вид пакету та його розміри;
• чи буде наноситись малюнок або логотип;
• необхідність додавання складок;
• конструкція ручок для пакету банан;
• який буде використовуватись вид поліетилену, необхідна щільність пакету.

Окремо треба додати, що компанія «Пласт» використовує для нанесення флексографічний спосіб для нанесення кольорів на пакет. У нашій змозі використання до чотирьох кольорів. Для того, щоби зробити замовлення пакетів – необхідно зателефонувати нашим менеджерам.