Пакети банан з логотипом від виробника

Пакети поліетиленові - міцний і сучасний вид упаковки. На сьогоднішній день пакети банан використовуються дуже широко, в будь-якій сфері діяльності. В наші вироби можна упакувати найрізноманітніші товари, наносити на них друк логотипу.

Пакувальна продукція на основі поліетилену широко використовуються в рекламних цілях, для перенесення і зберігання продукції. За зовнішнім виглядом пакети банан - це прямокутні пакети з вирубними ручками овальної форми (звідси і назва). Для їх виробництва застосовується плівка різної товщини. Деякі моделі можуть мати складку на дні, що збільшує місткість і вантажопідйомність. Пакети банан можуть мати ручки різних типів: не посилені і укріплені методом гарячого зварювання.

Пакети банан для реклами

Для просування бізнесу використовують пакети банан, які виготовляються з поліетилену і відносяться до іміджевої упаковки. Вони мають вирубні ручки і зміцнене дно, тому застосовуються як сумки.

Ненав'язлива реклама на пакетах є ефективним і економічним способом для реклами бренду, тому що інформація сприймається на підсвідомому рівні. Для виготовлення застосовують поліетилен високої якості, тому зображення залишається тривалий час яскравим і насиченим.

пакети банан з логотипом

До головних переваг пакетів банан відноситься наступне:

презентабельний вигляд;

стильний дизайн;

міцність;

тривалий термін служби;

еластичність;

вологостійкість;

можливість неодноразового використання;

гладкість і незминаємість.

Способи друку на пакетах банан

Для перенесення зображення на поверхню з поліетилену використовуються, в основному, флексодрук. Ця друкована технологія економічно вигідна при оформленні оптових замовлень, що дозволяє зменшити собівартість готових виробів.

На поліетиленову плівку малюнок наносять ще до виробництва упаковки. На наступному етапі пофарбований матеріал направляють на спеціальні верстати, на яких з нього вирізають пакети з вирубними ручками.

Зображення на поліетилен наносять тонким шаром фарби, при цьому воно характеризується стійкістю до вигоряння, стирання, дії вологи і інших зовнішніх факторів. Ця друкована технологія дозволяє отримувати повнокольоровий малюнок з відтінками і півтонами, що вигідно відрізняє її від інших способів друку.

Замовити пакети банан з логотипом для реклами

замовити пакети банан Компанія «Пласт» пропонує пакети різних форм і призначень. Виготовлення поліетиленових пакетів здійснюється з використанням матеріалів, що відповідають вимогам замовника та забезпечують необхідні властивості пакета.

Основною перевагою пакетів від «Пласт» є велика різноманітність в розмірах і в товщині. Високі експлуатаційні характеристики наших поліетиленових пакетів здатні зберегти якість будь-якого товару, оберігаючи його від всіляких механічних пошкоджень і проникнення вологи.

Наші поліетиленові пакети банан застосовуються багатьма торгівельними компаніями для упаковки і реклами бренду. Для рекламування тих чи інших брендів ми друкуємо на них різні зображення і корисну інформацію для споживачів. Це може бути назва організації, її слоган або логотип, запропонований продукт і ін. Особливим попитом користується пакет банан з логотипом на виставках, ярмарках, презентаціях і для упаковки сувенірної та подарункової продукції.

Таку оригінальну упаковку з друком логотипу замовляють у нас магазини косметики, парфумерії, одягу і взуття, торгові центри, корпоративні організації та ін. Залишити заявку на виготовлення пакетів банан з друком логотипу ви можете будь-яким зручним способом.

Телефон для замовлення ☎️ 067-734-83-96.