Купити пакети майки оптом

пакети майка Найзручніший, практичний і популярний вид поліетиленових кульків - пакети типу майка. Назву вони отримали завдяки зовнішній схожості з загальновідомим предметом одягу. Сьогодні їх використовують скрізь: на підприємствах і складах, в торгівлі і побуту, для виробничих і особистих потреб.

Пакети-майки: особливості

Головна відмінність «майок» від звичайних фасувальних пакетів - наявність ручок. Така маленька деталь, а наскільки полегшує застосування і розширює функціонал. Легкий невагомий пакет стане прекрасною альтернативою господарським сумкам, рюкзаків, об'ємним пакетам з широкими пластиковими ручками. Підібравши потрібний розмір, в нього можна скласти все необхідне: особисті речі, покупки, одяг, іграшки. Тому поліетиленові пакети майка купити вигідно не тільки оптовим замовникам, але і звичайним споживачам, які знаходять їм застосування в повсякденному житті.
Особливості даного виду пакетів:

різна ступінь світлопроникності (від практично прозорого до повністю затемненого);
малу вагу;
місткість (за рахунок наявності бічних фальц);
широкий спектр вантажопідйомності (на багатьох виробах вказано граничний вагу);
нетоксичний матеріал високої міцності і зносостійкості (практично всі пакети майки виготовляються з ПНТ);
компактність (в складеному вигляді займають мінімум місця);
великі можливості в плані дизайну (можна нанести будь-яке зображення за допомогою друку);
безпеку (хімічна пасивність дозволяє без побоювання використовувати «майки» для зберігання і транспортування продуктів харчування, свіжих овочів, фруктів, ягід).

купити пакети майка оптом Власники невеликих торгових точок (кіосків, лотків на ринку) купують пакети майка дрібним оптом. Відділи продажів і збуту великих магазинних мереж замовляють поліетиленові кульки в великих обсягах. Кожен продавець розуміє, що пропонуючи покупцеві зручну і практичну тару, він має в своєму розпорядженні клієнта до себе і стимулює до здійснення покупки. Щоб виділитися на тлі конкурентів, можна підібрати пакети з оригінальним дизайном або яскравим принтом.

Де купити пакети майки оптом

Компанія Пласт з 2010 року працює на ринку поліетиленової продукції. Ми випускаємо на власному виробництві виключно якісний товар. У нас ви можете купити пакети майка оптом.

Доставка здійснюється за допомогою національних транспортних компаній (Нова Пошта, Delivery, Інтайм) в будь-який населений пункт України.
У каталозі представлені різні позиції, що відрізняються розміром і дизайном. Пропонуємо дешево замовити пакети майка оптом:

однотонні (білі, рожеві, блакитні, жовті, бірюзові, фіолетові);
в смужку (смугасті пакети, з вставкою різнокольорових стрічок на білому тлі, з діагональними смугами);
з написами, адресованими покупцеві;
білі або чорні (купити пакети майки оптом в однотонному виконанні можна для подальшого нанесення на них індивідуального зображення (логотипу, емблеми, девізу компанії));
з квітами, фруктами, ягодами;
з тематичними принтами.

На пакети майка ціна різна (залежить від щільності, вантажопідйомності, дизайну і розміру).