Фасувальні пакети

 Упаковка зараз потрібна практично кожному сьогоднішньому підприємству - це не тільки захист ваших товарів від впливу зовнішнього середовища (вологи, сонця, пилу, пошкоджень).

Фасувальні пакети споживаються за статистикою величезними партіями. Вони зручні - і це головне, за що їх вибирають. Їх ціна мінімальна - і це другий чинник, який сприяє зростанню популярності. Вони прості і акуратні - тому з ними швидко, просто і без зусиль. Прозорість, до слова, відіграє важливу роль: в світі знайдеться мала кількість покупців, які захочуть купити товар в непрозорому пакеті. Просто тому, що людина «любить» очима. Зазвичай пакети такого типу проводяться без ручок, адже використовуються тільки для фасування.

Варто зазначити, що для підприємств, які фасують власну продукцію, існує можливість нанесення малюнка або логотипу компанії (з одного або обох сторін). Таким чином, покупець не забуде де і що купував, адже такі пакети часто використовуються в господарстві від одного до п'яти разів.

Фасувальні пакети «Пласт»

фасувальні пакети Наша компанія пропонує Вам купити фасувальні пакети в асортименті. Ціна на них на нашому підприємстві не висока, а якість і терміни виконання замовлення Вас приємно здивують.

Компанія «Пласт» має багатий досвід по виробництву фасувальних пакетів. Фасувальні пакети нашого виробництва несуть службу, справно дозуючи продукцію в багатьох сегментах в торгівлі, виробництві, в побуті, в сільському господарстві.

Початковою сировиною для фасувальних пакетів найчастіше служать поліетилен у вигляді гранул. У компанії «Пласт» можна замовити фасувальні пакети з поліетилену високого і низького тиску для упаковки харчової продукції.

Там, де потрібно надійна ізоляція повітря, тривале зберігання і неприпустимість окислення товару потрібно скористатися фасувальними пакетами з ПНТ. В цьому випадку їжа гарантовано уникне впливу парів або повітря.

Більшість харчових продуктів в процесі зберігання вбирають з навколишньої атмосфери все летючі речовини і запахи, що негативно позначається на смакових якостях. Захистом від негативних ефектів послужить герметична упаковка. Жоден магазин або пункт громадського харчування не може ігнорувати фасувальні пакети. Санітарні норми наказують упаковувати їжу перед продажем споживачеві.

Замовлення пакетів для фасування

пакети для фасування У наші дні виробництво фасувальних пакетів дозволяє задовольнити будь-які потреби кожного замовника. У нас ви може замовити фасувальні пакети ваших розмірів або придбати типову продукцію зі складу.

Ці поліетиленові вироби інколи використовують в якості рекламного носія. В такому випадку наше виробництво дозволяє нанести логотип методом флексодруку. Виробництво фасувальних пакетів по вашим індивідуальним замовленням, допоможе залучити безліч клієнтів красивим оформленням, як на прилавках так і відзначиться серед ваших конкурентів.

Одне з найважливіших наших переваг це - йти на зустріч своїм замовникам. Ми цінуємо кожного нашого клієнта і партнера, підходимо до процесу з усією серйозністю і професіоналізмом. Працюємо з замовниками по всій Україні. Купити фасувальні пакети оптом можна за телефонами, зазначеними на сайті.