Друк поліетиленових пакетів

поліетиленові пакети Поліетиленові пакети значно спростили наше життя. Вони незамінні у торгівлі, а також в домашньому господарстві. Вироби з поліетилену завоювали ринок пакувальних товарів за рахунок відмінних експлуатаційних характеристик цього матеріалу. Він надійний, дешевий, чудово зберігає товар.

Значного поширення набули усім відомі поліетиленові пакети з логотипом. Перевагою цього виробу є те, що вони не тільки допомагають вирішувати повсякденні завдання, як от купівля товарів, але й слугують рекламним інструментом.

Компанія Пласт виготовляє продукцію із поліетилену з 2010 року. Ми завжди прагнемо задовольнити потреби клієнтів. Друк пакетів здійснюється на власному обладнанні, що дозволяє знизити собівартість товару. Ми використовуємо флексодрук для того, щоб виконати ваше замовлення в найкоротший час. Найчастіше клієнти замовляють пакети з логотипом.

Виготовлення пакетів із поліетилену можливе завдяки сучасному обладнанню. Для того щоб отримати партію пакетів необхідно перетворити гранули поліетилену на плівку. Для цього гранули відправляють у відсік екструзійого апарату, де вони під впливом високих температур розплавляються. Потім ця маса проходить через спеціальний формуючий відсік, в результаті чого отримуємо поліетиленову плівку. Якщо в процесі екструзії до поліетиленових гранул додати барвник, то плівка набуде певного кольору.

Далі на поліетиленову плівку необхідно нанести логотип, це можливо завдяки флексографічній машині. Флексодрук являє собою один з найновітніших методів нанесення зображення на різні поверхні. У виробництві поліетиленових пакетів цим методом користуються тоді, коли потрібно надрукувати великі тиражі продукції. Перевагою флексодруку є те, що це економічно вигідний метод, а також те, що якість зображення залишається на стабільно високому рівні навіть при великих обсягах замовлення.

друк пакетів з логотипом

 Безпосередньо виготовлення пакетів з логотипом відбувається за допомогою пакеторобної машини. Плівка з нанесеним зображенням потрапляє у машину, де формується остаточний вигляд пакету в залежності від налаштувань пакеторобної машини. В пакеті вирубується ручка, а також формується донна складка.

Поліетиленові пакети допомагають захистити товар від ушкоджень, негативного впливу навколишнього середовища, а також надають товару привабливого вигляду. Якісна упаковка збільшує продажі товарів, а також впізнаваність фірми.

Пакети з логотипом можуть використовуватись у будь-якій сфері життєдіяльності. Універсальність поліетиленових пакетів в поєднанні з яскравим зображенням гарантують їм неабиякий успіх у покупців. Все більше фірм надають перевагу пакетам з логотипом, які ефективно рекламують товар.

Компанія Пласт пропонує своїм клієнтам якісну поліетиленову продукцію. Для того щоб зробити замовлення на друк пакетів, зверніться до нашого менеджера. Ознайомитись з асортиментом продукції можна на сайті. Вартість замовлення залежить від обсягу тиражу, товщини поліетиленової плівки, складності логотипу. У нас ви можете замовити друк пакетів за привабливою ціною.