Друк на пакетах Львів - кульки з логотипом у Львові

 Поліетиленова упаковка зарекомендувала себе як ефективний рекламний носій, що дозволяє бренду стати більш впізнаваним серед клієнтів і ділових партнерів. Якісні поліетиленові пакети - практичний і надійний продукт, який гарантує довговічну і ефективну рекламу. Можливості сучасних технологій сприяють точному відтворенню на поліетилені логотипу або торгової марки компанії з яскравою і чіткою передачею кольору. У розпорядженні наших фахівців сучасне виробництво для випуску якісної продукції в стислі терміни.

Поліетиленові пакети з логотипом у Львові купуються оптовими партіями. Матеріал міцний і безпечний. Високоякісний друк наноситься імпортними фарбами способом флексодруку. Упаковка має високу вантажопідйомність, служить тривалий час. Виготовляються вироби різних розмірів, з різними ручками: у вигляді майки або вирубними.

Кульки з логотипом у Львові оптом

пакети з логотипом Львів Реклама, розміщена на поліетиленовому пакеті, працює набагато довше, але лише за умови, що пакет виготовлений досить якісно. Без сумнівів, фірмовий пакет з логотипом фірми замовника стане незамінним атрибутом і буде успішно використаний в багатьох рекламних акціях, до яких можна віднести, наприклад, презентацію фірми на виставці або будь-яких проводяться компанією заходах.

Без реклами на пакетах зараз важко собі уявити продукт, який виводиться на ринок. Потенційний покупець повинен щодня бачити товар і звикати до нього, а друк на пакетах спростить вирішення цього завдання. Ваш продукт завжди під рукою, адже якісним пакетом покупець може довго користуватися. За допомогою пакетів з логотипом у Львові ви щодня отримуєте можливість безкоштовно презентувати свій товар або послугу в найрізноманітніших місцях.

Замовивши пакети з логотипом, ви можете не турбуватися про те, що ваш діловий партнер буде засмучений недбалим ставленням вашої компанії до упаковки презенту. Репутація компанії формується за рахунок різних компонентів, які збирає підприємство в єдине ціле протягом довгих років плідної роботи.

Друк на пакетах Львів – пакети з флексодруком

друк на пакетах Львів Для нанесення друку підходять пакети ПСТ, ПВТ, ПНТ. З власного досвіду, можемо рекомендувати вибір на користь плівки ПВТ, для якої характерні стійкість при стисненні і розтягуванні, висока міцність. Не можна залишити без уваги і презентабельний вигляд таких поліетиленових пакетів - гармонія гладкості, блиску і м'якості на дотик. Краса такого пакета доповнюється і експлуатаційними властивостями - без шурхоту при використанні, не мнуться тощо.

Пружні і міцні пакети з ПВТ не будуть рватися, навіть випадковий контакт з гострим предметом не призведе до серйозних наслідків. Покупець завжди зможе без проблем донести свою покупку додому.
Сучасний підхід наших фахівців виключає розтікання друку на пакетах, що дозволяє добитися високої чіткості будь-якого зображення на поверхні. Доступні в нашому каталозі пакети з ПВД з вирубний ручкою і посиленою рейтером забезпечують вантажопідйомність до 15 кг.

Пропонуємо вам варіант поліетиленових пакетів ПВТ, що користується у Львові найбільшою популярністю - пакети банан з флексодруком. Щоб відправити заявку на їх виготовлення, вам потрібно надіслати свій логотип і вказати тираж. Наш менеджер оперативно зв'яжеться з вами і узгодить всі деталі, щоб якомога швидше запустити ваше замовлення в роботу.

Для нанесення Вашого логотипу на пакет, необхідно виготовити флексоформ. На кожен колір друку виготовляється своя форма. Наприклад, якщо друк в 2 кольори, значить необхідно виготовити 2 форми.
Якщо ви ще не розробили фірмовий знак, значить, вам необхідно про це задуматися, адже презентація вашої продукції повинна відповідати її якості і вашим зусиллям, вкладеним в розвиток власного бізнесу. А пакети з логотипом компанії якнайкраще підійдуть і при різних маркетингових акціях, як презент при переговорах. Та й виглядати продукція в красивому пакеті буде значно ефектніше.

У компанії «Пласт» можна дешево замовити пакети з логотипом оптом з доставкою до Львова. Купуйте фірмову продукцію оптом у професіоналів.