Друк на пакетах - Львів

друк на пакетах Львів Поліетиленові пакети являють собою одночасно найзручнішу упаковку та потужний рекламний інструмент. На всіх виробництвах такі пакети мають велику цінність. Вони міцні та надійні і підходять для упаковки будь-яких товарів.

Друк на пакетах у Львові здійснюється компанією Пласт. Найбільші великі фірми по виготовленню пакетів з логотипом використовують з цією метою метод флексографічного друку. Порівнюючи флексодрук з шовкографією, варто відзначити економічність та високу продуктивність першого способу. Таким чином, можна надрукувати великі партії пакетів в короткий проміжок часу. Також флексодрук економічно вигідний для усіх клієнтів, що залишається досить суттєвою перевагою для його використання.

Цей спосіб дозволяє наносити будь-яку інформацію на пакети у високій якості. Гнучкі флексоформи наносять логотип на поліетиленову поверхню дуже чітко та якісно. Малюнок на формі гравірується не механічним, а хімічним способом. Після чого рельєфну форму фарбують. Здається, що цей метод забирає багато часу і потребує довготривалих приготувань. Але це не так, флексоформи хоч і виготовляють для кожного логотипу окремо, але, навіть враховуючи цей факт, підготовка до друку проходить досить швидко. Варто ще раз підкреслити те, що флексодрук незважаючи на технічні особливості, залишається найбільш зручним способом для нанесення зображення.

Найчастіше друк на пакетах у Львові клієнти обирають для оптових замовлень. Це пов’язано з тим, що такий підхід дозволяє заощадити, а пакети завжди потрібні для упаковки продукції та її реклами. Власникам великих торгових мереж і малого бізнесу вигідно купувати пакети оптом. Вони довго зберігаються та не займають багато місця, а це значить, що їх можна замовляти великими тиражами. При цьому Ви заощаджуєте значну частину коштів.

друк на пакетах Друк на пакетах – обирають ті компанії, яким важлива думка клієнтів. Покупці охоче купують зручні поліетиленові пакети та використовують їх для власних потреб досить довго. А це значить, що Ваша реклама поширюється по місту і працює, привертаючи увагу до фірми. Пласт добре знає про це і тому відповідально ставиться до виконання своєї роботи: виготовлення поліетиленових пакетів та нанесення на них найякіснішого логотипу.

Використання поліетиленових виробів сьогодні – це один із найпростіших способів зробити фірму пізнаваною без суттєвих фінансових витрат. Ви можете використовувати найбільш поширені види пакетів: майку, банан, фасувальні так інші. Широкий асортимент продукції підійде для кожного виду бізнесу.

Компанія Пласт приймає замовлення на друк пакетів у Львові. Ми завжди йдемо на зустріч клієнтам і виготовляємо виключно якісну продукцію. Для того щоб Ви отримали своє замовлення у зручний для цього час компанія Пласт організувала швидку доставку по Україні. Замовити друк на пакетах дуже просто. Для цього потрібно лише з’єднатись із нашим менеджером та вказати необхідні параметри замовлення, такі як: об’єм тиражу, товщина поліетиленової плівки, розмір пакетів. Менеджер із задоволенням відповість на усі ваші запитання.