Друк на пакетах

друк на пакетах Бізнес сьогодні розвивається в умовах жорсткої конкуренції, тому кожен власник намагається зробити свою фірму і товар більш відомими. Одна із таких можливостей – замовлення пакетів з логотипом. Попри його простоту таке рішення є дійсно ефективним. Не варто недооцінювати поліетиленові пакети, вони є в наявності у кожному магазині, а значить постійно потрапляють на очі покупцям. Це найбільш розповсюджений товар, який можна знайти навіть у найменшому містечку.

Друк на пакетах – одна із найбільш затребуваних послуг у сфері виробництва поліетиленової продукції. Завдяки яскравим логотипам пакети використовують не тільки як зручну упаковку, але й у ролі рекламного носія. Незважаючи на те, що пакети не потребують значних фінансових вливань, вони приносять суттєву користь бізнесу.

Виготовленням пакетів та друком на них займається компанія Пласт. При нанесенні зображення ми використовуємо флексографічний друк. Цей спосіб дозволяє нам випускати оптові партії будь-якої поліетиленової продукції. Компанія Пласт постійно оптимізує виробничі процеси та збільшує якість своєї продукції. Флексографічний друк не потребує великих затрат, тому він вигідний для усіх учасників процесу. В результаті отримують яскраві пакети з ефектними логотипами. Завдяки можливостям цього методу друкують навіть складні та повномасштабні зображення.

Виготовлення пакетів із друком логотипу

Виробництво пакетів основане на процесі екструзії поліетилену. Це стає можливим завдяки використанню екструзивного обладнання. Екструдер має спеціальний відсік, куди загружають гранули поліетилену та барвники. Там вони нагріваються до потрібної температури та перетворюються в однорідну масу. Розплавлений поліетилен проходить через отвір, після чого він набуває вигляду поліетиленової плівки. Під час виробництва звичайних пакетів після утворення плівки її змотують, потім вона відправляється у наступний цех, де вона перетворюється на пакети.

замовити друк на пакетах При виготовленні пакетів із зображенням на цьому виробничий процес лише починається. Перед тим як відправити вироби в пакеторобну машину їх потрібно підготувати до друку та нанести на них логотип. Для початку плівку оброблюють коронним розрядом, після чого вона готова до друку. Компанія Пласт користується флексомашиною. Це обладнання допомагає за короткий проміжок часу виготовити навіть великі тиражі поліетиленової продукції.

Перед тим як розпочати друк потрібно виготовити індивідуальне флексографічне кліше та подбати про наявність спеціальних фарб. Гнучке кліше виготовляють із фотополімеру, а фарби використовують на спиртовій основі. Спочатку фарба потрапляє на кліше, а потім на плівку. Після того як зображення надруковано плівку перетворюють на пакети у пакеторобній машині. Залишається лише перевірити якість продукції після чого можна відправляти її замовникові.

Замовити друк на пакетах

Компанія Пласт пропонує використання флексографічного друку для нанесення найяскравіших логотипів на поліетилен. Зробіть замовлення у нашого менеджера та переконайтесь у якості нашої продукції. Наша система доставки приємно вразить своєю швидкістю.