Ціна на поліетиленові пакети

 Пакети, виготовлені з поліетилену, є одним з найдоступніших і найпоширеніших варіантів упаковки, якими ми користуємося в різноманітних сферах свого життя. Їх ціна досить невисока, що робить замовлення поліетиленових кульків досить доступними для будь-якої організації. Щоб зрозуміти, як саме формується вартість будь-якого пакета, потрібно пройтися по етапах його виробництва і оцінити витрати, які виникають на кожному з них.

Складові ціни поліетиленових пакетів

поліетиленові пакети ціна В якості сировини для виготовлення пакетів виступає поліетилен у вигляді гранул, що відноситься до одного з двох видів - ПВТ (поліетилен високого тиску) або ПНТ (поліетилен низького тиску). У кожного з них є свої області застосування, переваги і недоліки. Щоб вироби вийшли кольоровими, в полімерну суміш додають необхідний барвник.

Отриману суміш поміщають в спеціальне обладнання, яке має назву «екструдер». До речі, в графу витрат можна додати витрати на його придбання і утримання. У екструдері маса плавиться, а потім розкочується в смугу плівки. Потім ця смуга за допомогою стиснутого повітря розділяється і намотується на бобіну. На даному етапі на ціну впливають такі фактори як товщина плівки, а також її розміри. При збільшенні цих параметрів, збільшується і вартість.

Щоб отримати пакети з друком, застосовують процедуру флексодруку. Даний прийом дуже популярний у тих, хто хоче створити продукцію з власним логотипом. Найчастіше ним користуються різні фірми.

Флексодрук вимагає виготовлення друкованих форм. Щоб отримати дуже високий рівень якості, використовують глибокий друк, який вимагає застосування циліндрів з металу з нанесеною на них гравіруванням. Такі циліндри чимало коштують, а їх використання буває виправдано тільки у випадках великих тиражів. Набагато легше використовувати фотополімери. Вони мають непогану якість і при цьому не надто дорогі.

Чергову статтю витрат представляють барвники. Це флексокраскі, які не завдають шкоди здоров'ю споживачів. Вони закуповуються у вигляді концентратів, які перед застосуванням розбавляються в певних пропорціях, щоб отримати необхідну колірну гамму.

замовити поліетиленові пакети

Де замовити пакети поліетиленові по мінімальній ціні

 Багато клієнтів переконалися, що компанія «Пласт» (Харків) пропонує одні з кращих умов з придбання поліетиленової упаковки. Як правило, чим більше тираж, тим меншою виходить вартість кожного пакета. Це пов'язано з тим, що великою кількістю однотипної продукції вдається окупити вкладення в техніку та витратні матеріали.

Якщо ви знаєте характеристики необхідних вам пакетів, які потрібно виготовити під замовлення, надішліть ці дані, щоб наші фахівці могли оперативно прорахувати вам його вартість. Якщо Ви сумніваєтеся у виборі будь-якого з параметрів, можете зателефонувати до нашого офісу за вказаними на сайті телефонами, і наші фахівці підберуть пакети з параметрами, максимально задовольняють Вашим завданням, в тому числі варіанти, які будуть оптимальні за ціною.